درباره حمل و نقل بین المللی

شرکت حمل و نقل بین المللی سینا ترابر ، این شرکت ارائه دهنده انواع خدمات ترانزیت هوایی ، دریایی ، ریلی و زمینی با داشتن ارتباطات گسترده در کشور های اروپایی و آسیایی از قبیل ایتالیا ، امارات ، ترکیه ، آذربایجان ، افغانستان ، ارمنستان و عراق ، انواع سرویس های ترابری کالا را به مشتریان عزیز ارائه می دهد . در سال 1371 با کسب مجوز از سازمان حمل و نقل و پایانه های کشور ایران تاسیس و طی شماره 92294 در اداره ثبت تهران به ثبت رسیده و عضو انجمن شرکت های حمل بین المللی تهران و اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران می باشد.

خدمات حمل و نقل هوایی این شرکت شامل سرویس های ترانزیت هوایی اعم از سرویس های ویژه حمل بار و پست سریع هوایی به صورت DOOR TO DOOR ، FLASH ، EXPRESS در کوتاه ترین زمان. سرویس های حمل و نقل دریایی این شرکت شامل حمل کانتینر های 20 و 40 فوت و کانتیرهای مخصوص ، Flat Rack، Reefer ، Open Top از تمام نقاط جهان به مقصد بنادر جنوبی و بالعکس، سرویس حمل و نقل خودرو، لوازم و متعلقات شخصی و کالای خطرناک از جمله سرویس های ما است. این شرکت حمل و نقل بین المللی با شبکه بزرگی از نمایندگان و همکاران بین المللی قابل اعتماد در سراسر جهان در ارتباط است تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز عرضه نماید .

در حوزه ی حمل و نقل ریلی ، شرکت سینا ترابر با قابلیت حمل بار مشتریان به صورت ریلی و زمینی از هر نقطه اروپا به ایران خدماتی از قبیل Full truckload, Less-than-truckload, Refrigerated truck را با استفاده از شبکه بزرگی از نمایندگان و همکاران بین المللی از از اروپا و بالعکس با بهره گیری از ارگان های جمع آوری گروپاژ از کشورهای اروپایی در کوتاه ترین زمان ممکن .

در زمینه ی حمل و نقل زمینی ، شرکت حمل و نقل بین المللی سینا ترابر با داشتن دفتر و نمایندگی در قاره اروپا و استفاده از کامیون‌های ایرانی سرویس‌های ترانزیت زمینی خود را به صورت فول و گروپاژ از سراسر اروپا و ترکیه به ایران و بلعکس به مشتریان خود ارائه می‌دهد این سرویس ها به صورت هفتگي از مراکز اصلي امارات(دوبی)، ترکیه، ایتالیا(رم) ، بندر عباس، تهران – سلفچگان به ايران و کشورهاي ديگر برقرار مي‌باشد.

این شرکت با داشتن نمایندگی هایی چند برخی در گذرگاه و مبادی های ورودی خروجی کشور سرویس های بهینه و کارامد را در حوزه ترخیص و حمل کالا ارائه میدهد .

.

این شرکت با داشتن دفتر مجهز در بندرعباس قادر به حمل روزانه 20 دستگاه کانتینر با کامیون از مبدا بندرعباس به مقاصد داخلی و خارجی الخصوص کشورهای حوزه دریای خزر و افغانستان و عراق و ترکیه می باشد.

این شرکت از بدو تاسیس فعال در زمینه های حمل واردات از اروپا به ایران و بالعکس و ترانزیت و حمل کانتینر از بنادر ایران به داخل کشورهای CIS ، آذربایجان ، ترکیه ،ارمنستان ، افغانستان و عراق و همچنین قبول فورواردر کانتینر از مبادی کشورهای مختلف می باشد.

موضوع فعالیت این شرکت حمل و نقل بین المللی کالا به صورت فوروارد و کریر می باشد. حمل کالاهای ترانزیتی، واردات، صادرات و مرجوعی در کشور های اروپایی و آسیایی.

بهره گیری از ناوگان و تجهیزات بروز و کشنده های پر قدرت به همراه رانندگان با تجربه خدمات بارگذاری، مهار و باراندازی با توجه به شرایط محیطی و نوع تجهیزات مطالعات، طراحی، مشاوره، برنامه ریزی و تدوین برنامه زمانبندی جهت اجرای پروژه ها صدور اسناد حمل و مجوزهای تردد مربوطه از سازمان ها و ارگان ها صدور بیمه نامه متناسب با ارزش محموله و درخواست کارفرما انجام عملیات حمل انواع محموله ها و تجهیزات سنگین و فوق سنگین و ترافیکی اسکورت و پشتیبانی از محموله و ایجاد کنارگذر از پل ها و تونل ها و ایجاد مسیر ایمن در مدت زمان حمل از مبدا تا مقصد

سرویسهای حمل و نقل مرکب و حمل و نقل زمینی از سراسر دنیا به ایران و بالعکس/ حمل کالا به کشورهای آسیای میانه و بالعکس/ کشور های حمل کالا مقدونیه بوسنی و هرزگوین و حوزه بالکان / حمل کالا به کشورهای اروپایی و بالعکس/ حمل کالاهای (صادراتی – وارداتی) به مقاصد مذکور/ ترانزیت داخلی و خارجی از تمامی گمرکات ایران/ عملیات تخلیه و بارگیری/ محوطه اختصاصی کالا در بنادر و گمرکات فعال کشور/ کادر فنی مجرب و حرفه ای در امور صادرات، واردات، امور گمرکی، ترخیص و حمل و نقل زمینی کالا / حمل و نقل محموله های سنگین، خدمات لجستیک، محمولات ترافیکی و حجیم

-wheels-isolated
transit

حمل و نقل هوایی

ترانزیت بار به تمامی نقاط کشور و جهان/ همکاری با اکثر شرکت های حمل بار و خطوط هوایی/ برخورداری از سرعت بالا در خدمات رسانی و حمل و نقل بین شهری/ ارائه سرویس های Door to Door/ اجرای پروژه های خاص هوایی برای صنایع و پیشنهاد راهکارهای خاص و ویژه/ ارائه و اجرای بهترین راهکار ها جهت حمل هوایی برای صنایع و شرکت های وارداتی/ حمل کالاهای خطرناک/ خدمات بسته بندی و هندلینگ بار در مبدا و یا مقصد/ ترخیص مرسولات هوایی توسط تیم مجرب و حرفه ای ما

حمل و نقل دریایی

حمل کانتینری کالا با کانتینر های 20 فوت، 40 فوت و کانتینرهای مخصوص، ایزو تانک و یخچالی (FCL/LCL).

ارسال بار دریایی توسط نمایندگان از طریق بنادر: دبی، عمان، ترکیه به نقاط مختلف و از بنادر آمریکا، اروپا، استرالیا، افریقا، آسیا به تمامی نقاط دنیا. حمل دریایی کالا به روش های مستقیم، چارترینگ، ترانشیپ، کراس استافینگ و گروپاژ.

-ship

خدمات گمرکی، بسته بندی، بار چینی و انبارداری علاوه بر توانمندی های کریری و فورواردری در حوزه حمل و نقل زمینی و خدمات بین المللی و داخلی مشاوره رایگان با متخصصین مجرب ما در خصوص انواع شیوه های حمل و کاهش هزینه های مربوطه در کمترین زمان ممکن بعنوان طراح حمل و نقل و فورواردر شما پاسخ به استعلام کرایه بارهای کفی، کمپرسی، کمرشکن، سنگین و فوق سنگین و مطالعه در زمینه قیمت گذاری بهینه ی خدمات حمل و نقل زمینی کالا مشاور شما در امر لجستیک و مدیریت حمل بارهای پروژه ای سرویس حمل و نقل جاده ای به کلیه کشور های اروپایی و آسیای میانه، روسیه، پاکستان، افغانستان و … تحت مقررات CMR با شرایط TIR و بلعکس سرویس خرده بار از اقصی نقاط اروپا و آسیای میانه به مقاصد داخلی و بالعکس
حمل فرآورده های نفتی و پتروشیمی نمایندگی line merzario در ایران بزرگترین سازمان فعال بازار در ارسال محموله های کانتینری از اروپا به ایران از مسیر زمینی ترکیه از سال نود وپنج تا به امروز.

سرویسهای حمل و نقل مرکب و حمل و نقل زمینی از سراسر دنیا به ایران و بالعکس/ حمل کالا به کشورهای آسیای میانه و بلعکس حمل کالا به کشورهای اروپایی و بلعکس/ حمل کالاهای (صادراتی – وارداتی) به مقاصد مذکور/ ترانزیت داخلی و خارجی از تمامی گمرکات ایران/ عملیات تخلیه و بارگیری/ محوطه اختصاصی کالا در بنادر و گمرکات فعال کشور/ کادر فنی مجرب و حرفه ای در امور صادرات، واردات، امور گمرکی، ترخیص و حمل و نقل زمینی کالا / حمل و نقل محموله های سنگین، خدمات لجستیک، محمولات ترافیکی و حجیم/ حمل و نقل کالا به صورت (صادرات – واردات) و پروژه ای کالاهای متنوع در اوزان و حجم های مختلف به صورت گروپاژ و پروژه ای از ایران به سایر نقاط دنیا و بالعکس/ حمل و نقل بین المللی و داخلی کالا

جهت حمل محموله های کانتینری و عمومی با انعقاد پیش پیمان ها و ایجاد ارتباطی پویا بر اساس مولفه های توسعه حمل ونقل پایدار با اکثر خطوط کشتیرانی و نیز با تکیه بر ناوگان حمل ونقل جاده ای خود به جهت ارتباط موثر با بنادر و اثربخشی در چرخه فرآیند لجستیک، بهترین خدمات دریایی و لجستیکی را با ارائه رقابتی ترین قیمت بازار در اختیار مشتریان، بازرگانان، تاجران و مسافران گرانقدر قرار می دهد.

حمل کانتینری کالا با کانتینر های 20 فوت، 40 فوت و کانتینرهای مخصوص، ایزو تانک و یخچالی (FCL/LCL) ارسال بار دریایی توسط نمایندگان از طریق بنادر دبی، عمان، ترکیه، آمریکا، اروپا، استرالیا، افریقا، آسیا به تمامی نقاط دنیا حمل دریایی کالا به روش های مستقیم، چارترینگ، ترانشیپ، کراس استافینگ و گروپاژ

ترخیص کالا

ترخیص کالا یک روند غیر قابل اجتناب در تمامی گمرک ها است که به هدف صادرات و واردات، توسط صاحب کالا یا نماینده ی قانونی وی صورت می‌گیرد.به عبارتی، ترخیص کالا شامل انجام تمام تشریفات و مراحل گمرکی مربوط به کالا جهت خروج آن از اماکن گمرکی است. فرایند ترخیص کالا که فرایندی است شامل تهیه آماده‌سازی و ثبت اسناد و مدارک به صورت فیزیکی یا الکترونیک و محاسبه هزینه‌ها شامل مالیات، سود بازرگانی و حقوق گمرکی و دیگر تسهیلات ارائه شده به واردکنندگان و صادرکنندگان می‌باشد، باید توسط یک کارگزار با تجربه و معتمد انجام شود و در غیر این صورت می تواند سرمایه شما را در معرض خطر غیر قابل جبران قرار دهد.

کارگزاران گمرکی و نمایندگان مرزی حمل و نقل بین المللی سینا ترابر نقش مهمی در ارایه این روشها و جلوگیری از هدر رفت زمان و سرمایه شما مشتریان عزیز خواهند داشت را در معرض خطر غیر قابل جبران قرار دهد.

کارگزاران گمرکی و نمایندگان مرزی حمل و نقل بین المللی سینا ترابر نقش مهمی در ارائه این روشها و جلوگیری از هدر رفت زمان و سرمایه شما مشتریان عزیز خواهند داشت.

van-truck-airplane